Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu / CLICK FOR NEW WEBSITE
Youth - U8
RÉSZTVEVŐK

2014-2015
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY
SZMINI1 2014.09.07 vasárnap 11:00 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI2 2014.09.14 vasárnap 11:00 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI3 2014.09.21 vasárnap 11:00 Dab.Docler HK - Dunaújváros
SZMINI4 2014.09.28 vasárnap 09:00 MJSZ - A-B-C Csoport Jégpalota
SZMINI5 2014.10.05 vasárnap 11:00 Vasas SC - Jégpalota
SZMINI8 2014.10.19 vasárnap 11:30 Dab.Docler HK - Dunaújváros
SZMINI10 2014.10.25 szombat 12:00 Sportországi Cápák - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI9 2014.10.26 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - Kiskőrös
SZMINI11 2014.11.02 vasárnap 10:00 White Sharks - Kőbánya
SZMINI12 2014.11.09 vasárnap 09:20 Sportországi Cápák - A Csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI13 2014.11.09 vasárnap 09:30 Győri ETO HC - B Csoport Győr
SZMINI14 2014.11.16 vasárnap 10:00 KMH - Tüskesátor
SZMINI16 2014.11.16 vasárnap 10:01 HC Kiskőrös - B Csoport Kiskőrös
SZMINI15 2014.11.16 vasárnap 12:00 Debreceni HK - Debrecen
SZMINI18 2014.11.23 vasárnap 10:00 Jégkert SE - Budai Jégpálya
SZMINI19 2014.11.23 vasárnap 10:45 Dab.Docler HK - A Csoport Dunaújváros
SZMINI17 2014.11.23 vasárnap 11:00 Tisza Volán SC - B Csoport Szeged
SZMINI20 2014.11.29 szombat 09:45 Sportországi Cápák - B Csoport Újpesti Jégcsarnok
SZMINI21 2014.11.30 vasárnap 13:30 Dab.Docler HK - Dunaújváros
SZMINI22 2014.12.07 vasárnap 09:00 MAC Budapest - B csoport Kisstadion
SZMINI23 2014.12.07 vasárnap 09:30 Vasas SC - A Csoport Jégpalota
SZMINI30 2014.12.14 vasárnap 10:00 White Sharks - B Csoport Kőbánya
SZMINI50 2014.12.21 vasárnap 10:00 Táti Tigrisek - Esztergom-Tát
SZMINI28 2015.01.11 vasárnap 09:00 Szigeti Bikák - Szigetszentmiklós
SZMINI51 2015.01.11 vasárnap 11:00 Jégkert SE - Budai Jégpálya
SZMINI32 2015.01.18 vasárnap 09:30 Pécsi Skacok - Kaposvár
SZMINI31 2015.01.18 vasárnap 11:00 KSI - B Csoport Kisstadion
SZMINI52 2015.01.25 vasárnap 08:20 KMH - Tüskesátor
SZMINI35 2015.01.25 vasárnap 09:00 MAC Budapest - A Csoport Kisstadion
SZMINI33 2015.01.25 vasárnap 10:00 Szigeti Bikák - Kőbánya
SZMINI29 2015.01.25 vasárnap 12:30 HK Spartak-Subotica - B-C Csoport Szabadka
SZMINI37 2015.02.01 vasárnap 10:00 Táti Tigrisek - Esztergom-Tát
SZMINI39 2015.02.01 vasárnap 10:01 Szekszárdi JE - Szekszárd
SZMINI38 2015.02.01 vasárnap 11:30 Miskolci Jegesmedvék - B Csoport Miskolci Jégcsarnok
SZMINI40 2015.02.08 vasárnap 10:00 Veszprémi Jéglovagok - Veszprém
SZMINI41 2015.02.08 vasárnap 10:01 Szigeti Bikák - B Csoport Kőbánya
SZMINI45 2015.02.08 vasárnap 10:02 KMH - B Csoport Tüskesátor
SZMINI46 2015.02.15 vasárnap 10:00 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI54 2015.02.15 vasárnap 10:00 White Sharks - B Csoport Kőbánya
SZMINI25 2015.02.22 vasárnap 09:00 Szigeti Bikák - B Csoport Szigetszentmiklós
SZMINI47 2015.02.22 vasárnap 09:30 Pesterzsébeti Farkasok - B Csoport Pesterzsébet
SZMINI48 2015.02.22 vasárnap 10:00 HC Kiskőrös - B Csoport Kiskőrös
SZMINI53 2015.02.22 vasárnap 11:00 Dab.Docler HK - A Csoport Dunaújváros
SZMINI55 2015.03.01 vasárnap 09:30 Vasas SC - B Csoport Jégpalota
SZMINI56 2015.03.01 vasárnap 10:00 Gepárd JE - Gepárd Jégcsarnok
SZMINI59 2015.03.01 vasárnap 10:01 Pólus Pingvinek - A Csoport Pólus Center
SZMINI49 2015.03.01 vasárnap 11:00 Kaposvári SI - Kaposvár
SZMINI7 2015.03.08 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - B Csoport Pólus Center
SZMINI62 2015.03.08 vasárnap 10:00 Veszprémi Jéglovagok - Veszprém
SZMINI60 2015.03.08 vasárnap 11:00 Jégkert SE - Budai Jégpálya
SZMINI42 2015.03.08 vasárnap 14:30 Jászberényi SE - Jégpalota
SZMINI73 2015.03.21 szombat 13:00 Pólus Pingvinek - Pólus Center
SZMINI65 2015.03.21 szombat 13:10 KMH - Tüskesátor
SZMINI63 2015.03.22 vasárnap 10:50 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI24 2015.03.22 vasárnap 11:00 Ferencvárosi TC - Népliget
SZMINI71 2015.03.29 vasárnap 10:00 Pólus Pingvinek - B Csoport Pólus Center
SZMINI69 2015.03.29 vasárnap 10:00 UTE - Újpesti Jégcsarnok
SZMINI72 2015.03.29 vasárnap 10:30 ifj Ocskay Gábor JA - A Csoport Székesfehérvár
SZMINI70 2015.03.29 vasárnap 11:15 Ferencvárosi TC - B Csoport Népliget
SZMINI68 2015.03.29 vasárnap 11:30 Egerszegi Titánok - Zalaegerszeg
SZMINI67 2015.03.29 vasárnap 11:45 Debreceni HK - Debrecen
SZMINI57 2015.04.12 vasárnap 10:00 MTK - Pesterzsébet
SZMINI26 2015.04.19 vasárnap 11:00 Gepárd JE - Gepárd Jégcsarnok
SZMINI74 2015.04.26 vasárnap 10:00 ifj Ocskay Gábor JA - B csoport Székesfehérvár
SZMINI34 2015.04.26 vasárnap 12:30 ifj Ocskay Gábor JA - Székesfehérvár
SZMINI6 2015.05.31 vasárnap 08:00 Pólus Pingvinek - Pólus Center