Megújult a Magyar Jégkorong szövetség honlapja! www.jegkorongszovetseg.hu / CLICK FOR NEW WEBSITE
MOL League - Schedule
2016-2017
Tabella
Statisztikák
Végeredmény
Alapszakasz
Negyeddöntők
Elődöntők
Döntő

MOL LIGA VÉGEREDMÉNY
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.





MOL LIGA ALAPSZAKASZ ONLINE TABELLA

Hely Csapat M 3p. 2p. 1p. 0p. +/- Pont
1. DVTK Jegesmedvék 40 29 3 2 6 187 7 21:48 +2 10:18 3 87 95
34 302:26 +1 259:28 15
141 1760:09 EQ 1760:09 66
4 259:28 -1 302:26 2
1 10:18 -2 21:48
xx:xx PS xx:xx 1
2. MAC Budapest 40 28 2 3 7 189 2 10:58 +2 11:27 3 90 91
42 249:14 +1 256:28 17
137 1875:38 EQ 1875:38 67
5 256:28 -1 249:14 1
11:27 -2 10:58
3 xx:xx PS xx:xx 2
3. UTE 40 23 3 2 12 147 1 5:33 +2 10:43 3 107 77
34 264:08 +1 249:43 23
106 1883:10 EQ 1883:10 77
4 249:43 -1 264:08 2
10:43 -2 5:33
2 xx:xx PS xx:xx 2
4. Debreceni HK 40 20 3 3 14 166 2 10:48 +2 10:27 2 127 69
32 233:15 +1 252:22 30
125 1910:52 EQ 1910:52 92
4 252:22 -1 233:15 3
10:27 -2 10:48
3 xx:xx PS xx:xx
5. ASC Corona Brasov 40 18 6 2 14 144 2 8:41 +2 11:09 1 123 68
35 270:44 +1 251:55 31
100 1878:21 EQ 1878:21 84
5 251:55 -1 270:44 5
11:09 -2 8:41 1
2 xx:xx PS xx:xx 1
6. Dunaújvárosi Acélbikák 40 17 4 6 13 152 3 8:22 +2 8:46 1 133 65
39 258:03 +1 250:08 27
100 1903:50 EQ 1903:50 97
8 250:08 -1 258:03 8
8:46 -2 8:22
2 xx:xx PS xx:xx
7. Ferencvárosi TC 40 14 0 6 20 138 2 9:03 +2 15:11 5 170 48
29 204:50 +1 296:06 35
102 1832:08 EQ 1832:08 122
5 296:06 -1 204:50 6
15:11 -2 9:03
xx:xx PS xx:xx 2
8. Fehérvári Titánok 40 6 9 8 17 112 6 13:50 +2 7:22 2 150 44
17 245:31 +1 231:19 24
84 1953:14 EQ 1953:14 112
2 231:19 -1 245:31 9
7:22 -2 13:50
3 xx:xx PS xx:xx 3
9. Dunarea Galati 40 8 6 3 23 110 1 7:58 +2 21:19 7 202 39
25 201:36 +1 261:27 42
74 1929:45 EQ 1929:45 146
10 261:27 -1 201:36 7
21:19 -2 7:58
xx:xx PS xx:xx
10. HK Beograd 40 9 2 2 27 107 8 33:09 +2 14:44 3 182 33
22 330:56 +1 300:23 45
74 1716:11 EQ 1716:11 123
2 300:23 -1 330:56 8
14:44 -2 33:09
1 xx:xx PS xx:xx 3
11. Sport Club Csíkszereda 40 8 2 3 27 98 3 11:08 +2 19:52 7 179 31
20 295:29 +1 246:53 40
70 1851:34 EQ 1851:34 127
3 246:53 -1 295:29 1
19:52 -2 11:08
2 xx:xx PS xx:xx 4


MOL Liga
Alapszakasz
SCC BRA MIS FTC UTE MAC FAV DAB DHK GAL HKB M. 3p. 2p. 1p. 0p. +:- p
-. Sport Club Csíkszereda
 
                    - - - - - -:- -
-. ASC Corona Brasov  
 
                  - - - - - -:- -
-. DVTK Jegesmedvék    
 
                - - - - - -:- -
-. Ferencvárosi TC      
 
              - - - - - -:- -
-. UTE        
 
            - - - - - -:- -
-. MAC Budapest          
 
          - - - - - -:- -
-. Fehérvári Titánok            
 
        - - - - - -:- -
-. Dunaújvárosi Acélbikák              
 
      - - - - - -:- -
-. Debreceni HK                
 
    - - - - - -:- -
-. Dunarea Galati                  
 
  - - - - - -:- -
-. HK Beograd                    
 
- - - - - -:- -


 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 1 2016.09.09 péntek 17:30 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
MOL 2 2016.09.09 péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati 7:0 (1:0, 5:0, 1:0)
MOL 6 2016.09.09 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok 5:2 (4:1, 0:0, 1:1)
MOL 3 2016.09.09 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
MOL 4 2016.09.10 szombat 17:30 HK Beograd - ASC Corona Brasov 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)
MOL 5 2016.09.10 szombat 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati 2:1 hu. (0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 7 2016.09.11 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda 2:1 bü. (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
MOL 8 2016.09.11 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - UTE 5:3 (1:0, 0:2, 4:1)
MOL 9 2016.09.12 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda 14:2 (5:1, 5:1, 4:0)
MOL 10 2016.09.12 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov 3:4 hu. (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)
MOL 11 2016.09.12 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati 5:6 hu. (1:2, 2:1, 2:2, 0:1)
MOL 12 2016.09.13 kedd 18:00 UTE - ASC Corona Brasov 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
MOL 13 2016.09.13 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
MOL 15 2016.09.15 csütörtök 18:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
MOL 16 2016.09.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
MOL 14 2016.09.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - HK Beograd 10:2 (4:1, 1:1, 5:0)
MOL 18 2016.09.17 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok 2:3 bü. (0:0, 2:0, 0:2, 0:0, 0:1)
MOL 17 2016.09.17 szombat 18:30 UTE - HK Beograd 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)
MOL 19 2016.09.18 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok 3:2 hu. (0:0, 0:1, 2:1, 1:0)
MOL 20 2016.09.18 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
MOL 22 2016.09.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
MOL 21 2016.09.19 hétfő 18:00 UTE - MAC Budapest 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
MOL 23 2016.09.20 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok 2:1 hu. (0:0, 0:0, 1:1, 1:0)
MOL 26 2016.09.23 péntek 17:30 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 28 2016.09.23 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
MOL 25 2016.09.23 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC 3:5 (1:0, 0:3, 2:2)
MOL 24 2016.09.23 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
MOL 29 2016.09.24 szombat 18:00 Dunarea Galati - UTE 3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
MOL 30 2016.09.24 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
MOL 33 2016.09.25 vasárnap 17:00 Debreceni HK - MAC Budapest 1:9 (0:5, 1:2, 0:2)
MOL 32 2016.09.25 vasárnap 17:30 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
MOL 31 2016.09.25 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
MOL 34 2016.09.26 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
MOL 35 2016.09.26 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - UTE 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
MOL 36 2016.09.26 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC 2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
MOL 27 2016.09.28 szerda 19:30 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
MOL 37 2016.09.29 csütörtök 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
MOL 41 2016.09.30 péntek 18:00 Ferencvárosi TC - UTE 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
MOL 38 2016.09.30 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd 4:3 bü. (2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 39 2016.09.30 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
MOL 40 2016.09.30 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
MOL 42 2016.10.01 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
MOL 43 2016.10.01 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - Dunarea Galati 12:4 (2:2, 4:0, 6:2)
MOL 44 2016.10.01 szombat 19:00 MAC Budapest - HK Beograd 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)
MOL 46 2016.10.02 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
MOL 45 2016.10.02 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
MOL 47 2016.10.02 vasárnap 18:30 UTE - Fehérvári Titánok 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
MOL 48 2016.10.03 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK 4:7 (0:2, 2:3, 2:2)
MOL 50 2016.10.07 péntek 18:00 HK Beograd - Dunarea Galati 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
MOL 51 2016.10.07 péntek 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
MOL 49 2016.10.07 péntek 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov 0:1 bü. (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)
MOL 53 2016.10.08 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov 3:6 (2:2, 1:1, 0:3)
MOL 52 2016.10.08 szombat 18:00 HK Beograd - Sport Club Csíkszereda 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)
MOL 54 2016.10.08 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - Debreceni HK 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
MOL 56 2016.10.09 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC 3:2 hu. (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)
MOL 55 2016.10.09 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunarea Galati 3:4 hu. (0:1, 2:1, 1:1, 0:1)
MOL 57 2016.10.10 hétfő 18:00 UTE - Sport Club Csíkszereda 4:3 (3:1, 0:0, 1:2)
MOL 58 2016.10.10 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 4:5 hu. (0:1, 1:3, 3:0, 0:1)
MOL 59 2016.10.10 hétfő 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
MOL 60 2016.10.11 kedd 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda 10:4 (3:2, 5:1, 2:1)
MOL 61 2016.10.11 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)
MOL 62 2016.10.13 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
MOL 63 2016.10.14 péntek 18:00 HK Beograd - Ferencvárosi TC 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
MOL 64 2016.10.14 péntek 18:00 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék 1:2 hu. (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
MOL 65 2016.10.14 péntek 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 4:3 hu. (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
MOL 66 2016.10.15 szombat 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
MOL 68 2016.10.15 szombat 18:00 HK Beograd - DVTK Jegesmedvék 4:6 (1:2, 2:0, 1:4)
MOL 70 2016.10.16 vasárnap 17:00 Debreceni HK - UTE 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
MOL 67 2016.10.16 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest 3:6 (0:3, 1:2, 2:1)
MOL 69 2016.10.17 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
MOL 71 2016.10.18 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda 8:4 (3:1, 2:2, 3:1)
MOL 75 2016.10.20 csütörtök 18:00 Debreceni HK - HK Beograd 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
MOL 74 2016.10.21 péntek 18:00 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
MOL 72 2016.10.21 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd 4:3 hu. (2:1, 0:1, 1:1, 1:0)
MOL 73 2016.10.21 péntek 19:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
MOL 77 2016.10.22 szombat 18:30 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 6:5 (1:2, 4:0, 1:3)
MOL 78 2016.10.23 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - ASC Corona Brasov 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)
MOL 76 2016.10.24 hétfő 18:00 UTE - Fehérvári Titánok 2:3 hu. (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)
MOL 80 2016.10.27 csütörtök 18:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
MOL 79 2016.10.27 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Fehérvári Titánok 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
MOL 81 2016.10.28 péntek 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák 4:3 hu. (1:2, 1:1, 1:0, 1:0)
MOL 82 2016.10.28 péntek 18:00 HK Beograd - MAC Budapest 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
MOL 84 2016.10.28 péntek 18:00 UTE - Debreceni HK 3:5 (0:3, 1:0, 2:2)
MOL 83 2016.10.28 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 3:2 hu. (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)
MOL 85 2016.10.29 szombat 18:00 Dunarea Galati - Fehérvári Titánok 7:5 (1:1, 5:2, 1:2)
MOL 89 2016.10.30 vasárnap 17:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
MOL 86 2016.10.30 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Fehérvári Titánok 4:2 (3:0, 0:1, 1:1)
MOL 88 2016.10.30 vasárnap 18:00 HK Beograd - UTE 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
MOL 90 2016.10.30 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
MOL 87 2016.10.30 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
MOL 95 2016.11.11 péntek 17:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
MOL 91 2016.11.11 péntek 18:00 Dunarea Galati - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
MOL 94 2016.11.11 péntek 18:00 Debreceni HK - Fehérvári Titánok 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
MOL 92 2016.11.11 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd 4:6 (0:2, 0:2, 4:2)
MOL 93 2016.11.11 péntek 19:00 MAC Budapest - Ferencvárosi TC 9:3 (3:2, 6:1, 0:0)
MOL 96 2016.11.12 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
MOL 100 2016.11.13 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Dunaújvárosi Acélbikák 6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
MOL 97 2016.11.13 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
MOL 99 2016.11.13 vasárnap 18:30 UTE - Debreceni HK 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
MOL 98 2016.11.14 hétfő 18:00 Fehérvári Titánok - Ferencvárosi TC 5:4 bü. (1:1, 0:1, 3:2, 0:0, 1:0)
MOL 102 2016.11.14 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd 5:2 (1:1, 0:0, 4:1)
MOL 101 2016.11.14 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - DVTK Jegesmedvék 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)
MOL 103 2016.11.17 csütörtök 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati 5:2 (1:0, 4:2, 0:0)
MOL 104 2016.11.18 péntek 18:00 Sport Club Csíkszereda - Dunarea Galati 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
MOL 105 2016.11.18 péntek 18:00 HK Beograd - Debreceni HK 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
MOL 106 2016.11.18 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - UTE 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)
MOL 107 2016.11.18 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 2:3 bü. (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
MOL 108 2016.11.18 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunaújvárosi Acélbikák 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
MOL 109 2016.11.20 vasárnap 18:00 HK Beograd - Fehérvári Titánok 4:3 hu. (0:0, 2:3, 1:0, 1:0)
MOL 110 2016.11.20 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Ferencvárosi TC 9:5 (0:1, 6:2, 3:2)
MOL 111 2016.11.20 vasárnap 19:00 MAC Budapest - UTE 3:4 (0:0, 0:4, 3:0)
MOL 112 2016.11.21 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
MOL 113 2016.11.21 hétfő 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov 4:11 (1:1, 1:5, 2:5)
MOL 114 2016.11.22 kedd 18:00 Dunarea Galati - ASC Corona Brasov 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)
MOL 115 2016.11.25 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Sport Club Csíkszereda 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
MOL 116 2016.11.25 péntek 18:00 HK Beograd - ASC Corona Brasov 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
MOL 117 2016.11.25 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - UTE 2:3 hu. (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)
MOL 120 2016.11.25 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Debreceni HK 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
MOL 118 2016.11.26 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda 5:6 bü. (1:0, 1:4, 3:1, 0:0, 0:1)
MOL 119 2016.11.26 szombat 18:00 HK Beograd - Dunarea Galati 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
MOL 121 2016.11.27 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - ASC Corona Brasov 3:2 hu. (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)
MOL 122 2016.11.27 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - MAC Budapest 6:3 (5:2, 0:0, 1:1)
MOL 123 2016.11.28 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
MOL 124 2016.11.28 hétfő 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
MOL 125 2016.11.28 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - Dunarea Galati 6:5 hu. (0:2, 3:2, 2:1, 1:0)
MOL 127 2016.11.29 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
MOL 126 2016.11.29 kedd 19:00 MAC Budapest - Sport Club Csíkszereda 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
MOL 128 2016.12.01 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
MOL 130 2016.12.02 péntek 18:00 UTE - HK Beograd 10:3 (2:0, 5:1, 3:2)
MOL 131 2016.12.02 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
MOL 129 2016.12.02 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - Dunaújvárosi Acélbikák 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
MOL 132 2016.12.02 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok 6:7 bü. (1:1, 3:1, 2:4, 0:0, 0:1)
MOL 134 2016.12.03 szombat 16:30 Ferencvárosi TC - HK Beograd 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 133 2016.12.03 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
MOL 135 2016.12.04 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Dunaújvárosi Acélbikák 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
MOL 138 2016.12.04 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
MOL 136 2016.12.04 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Sport Club Csíkszereda 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
MOL 137 2016.12.05 hétfő 18:00 UTE - DVTK Jegesmedvék 5:3 (0:0, 2:1, 3:2)
MOL 139 2016.12.05 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - Dunaújvárosi Acélbikák 0:5 Versenybíróság
MOL 140 2016.12.05 hétfő 19:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
MOL 141 2016.12.09 péntek 18:00 HK Beograd - MAC Budapest 2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
MOL 142 2016.12.09 péntek 18:00 Debreceni HK - DVTK Jegesmedvék 6:8 (1:3, 1:3, 4:2)
MOL 143 2016.12.09 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Fehérvári Titánok 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
MOL 145 2016.12.10 szombat 18:00 Sport Club Csíkszereda - Ferencvárosi TC 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
MOL 144 2016.12.10 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - UTE 5:3 (0:1, 2:0, 3:2)
MOL 146 2016.12.11 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - Ferencvárosi TC 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
MOL 147 2016.12.11 vasárnap 18:00 HK Beograd - Debreceni HK 3:7 (1:0, 1:5, 1:2)
MOL 148 2016.12.12 hétfő 18:00 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák 5:4 (1:2, 4:0, 0:2)
MOL 149 2016.12.12 hétfő 18:00 Dunarea Galati - UTE 1:2 hu. (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)
MOL 151 2016.12.13 kedd 18:30 ASC Corona Brasov - Ferencvárosi TC 4:3 (1:0, 2:2, 1:1)
MOL 150 2016.12.13 kedd 19:00 Sport Club Csíkszereda - UTE 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
MOL 154 2016.12.16 péntek 18:00 Debreceni HK - Dunaújvárosi Acélbikák 7:8 hu. (2:1, 1:3, 4:3, 0:1)
MOL 152 2016.12.16 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
MOL 153 2016.12.16 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - MAC Budapest 4:8 (1:2, 1:5, 2:1)
MOL 155 2016.12.17 szombat 17:30 Fehérvári Titánok - HK Beograd 1:2 hu. (0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
MOL 156 2016.12.18 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - UTE 2:1 hu. (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
MOL 157 2016.12.18 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 1:6 (0:1, 1:4, 0:1)
MOL 159 2016.12.19 hétfő 18:00 Debreceni HK - MAC Budapest 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
MOL 172 2016.12.26 hétfő 17:30 Fehérvári Titánok - Debreceni HK 2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
MOL 165 2016.12.27 kedd 18:00 UTE - Dunarea Galati 8:1 (2:0, 2:0, 4:1)
MOL 163 2016.12.27 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda 10:0 (4:0, 5:0, 1:0)
MOL 164 2016.12.27 kedd 19:00 MAC Budapest - ASC Corona Brasov 3:4 bü. (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)
MOL 162 2016.12.28 szerda 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Dunarea Galati 6:7 hu. (2:2, 3:2, 1:2, 0:1)
MOL 167 2016.12.29 csütörtök 16:00 UTE - Sport Club Csíkszereda 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
MOL 161 2016.12.29 csütörtök 18:30 Fehérvári Titánok - ASC Corona Brasov 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
MOL 171 2016.12.29 csütörtök 20:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)
MOL 160 2016.12.30 péntek 16:00 Ferencvárosi TC - Sport Club Csíkszereda 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
MOL 168 2016.12.30 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov 3:6 (1:1, 2:1, 0:4)
MOL 169 2016.12.30 péntek 18:30 Debreceni HK - Dunarea Galati 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)
MOL 158 2017.01.01 vasárnap 18:00 MAC Budapest - Debreceni HK 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
MOL 173 2017.01.01 vasárnap 18:30 UTE - Ferencvárosi TC 7:6 (1:5, 2:0, 4:1)
MOL 166 2017.01.02 hétfő 18:00 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
MOL 174 2017.01.06 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunaújvárosi Acélbikák 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
MOL 175 2017.01.06 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Fehérvári Titánok 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)
MOL 176 2017.01.06 péntek 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
MOL 179 2017.01.08 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest 5:4 (3:3, 1:0, 1:1)
MOL 177 2017.01.08 vasárnap 18:00 HK Beograd - Ferencvárosi TC 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
MOL 180 2017.01.08 vasárnap 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Debreceni HK 3:4 hu. (1:1, 2:1, 0:1, 0:1)
MOL 178 2017.01.08 vasárnap 18:30 UTE - DVTK Jegesmedvék 2:3 (2:2, 0:1, 0:0)
MOL 181 2017.01.09 hétfő 18:00 HK Beograd - UTE 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
MOL 183 2017.01.13 péntek 18:00 Debreceni HK - HK Beograd 5:3 (0:1, 3:0, 2:2)
MOL 184 2017.01.13 péntek 18:00 UTE - Ferencvárosi TC 4:5 (0:1, 3:3, 1:1)
MOL 185 2017.01.13 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - DVTK Jegesmedvék 1:7 (1:3, 0:2, 0:2)
MOL 182 2017.01.13 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - MAC Budapest 0:7 (0:2, 0:4, 0:1)
MOL 186 2017.01.14 szombat 18:30 DVTK Jegesmedvék - HK Beograd 9:1 (5:0, 2:0, 2:1)
MOL 187 2017.01.15 vasárnap 18:00 Dunarea Galati - MAC Budapest 1:7 (0:4, 1:2, 0:1)
MOL 188 2017.01.15 vasárnap 18:30 Debreceni HK - Fehérvári Titánok 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
MOL 189 2017.01.16 hétfő 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
MOL 190 2017.01.16 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - MAC Budapest 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
MOL 191 2017.01.17 kedd 18:00 Dunarea Galati - Sport Club Csíkszereda 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
MOL 170 2017.01.17 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 7:4 (4:1, 0:2, 3:1)
MOL 192 2017.01.19 csütörtök 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - ASC Corona Brasov 3:4 hu. (1:2, 0:0, 2:1, 0:1)
MOL 194 2017.01.20 péntek 18:00 UTE - ASC Corona Brasov 6:2 (0:0, 5:2, 1:0)
MOL 193 2017.01.20 péntek 18:30 Fehérvári Titánok - Sport Club Csíkszereda 3:4 bü. (3:0, 0:0, 0:3, 0:0, 0:1)
MOL 195 2017.01.20 péntek 19:00 Ferencvárosi TC - Dunarea Galati 9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
MOL 196 2017.01.21 szombat 19:00 DVTK Jegesmedvék - Sport Club Csíkszereda 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)
MOL 197 2017.01.21 szombat 19:00 MAC Budapest - Dunarea Galati 15:2 (7:1, 1:1, 7:0)
MOL 198 2017.01.22 vasárnap 12:30 Ferencvárosi TC - ASC Corona Brasov 6:2 (2:2, 4:0, 0:0)
MOL 199 2017.01.22 vasárnap 18:00 HK Beograd - Fehérvári Titánok 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
MOL 200 2017.01.22 vasárnap 18:00 MAC Budapest - UTE 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
MOL 201 2017.01.23 hétfő 18:00 Debreceni HK - Sport Club Csíkszereda 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)
MOL 203 2017.01.23 hétfő 18:00 HK Beograd - Dunaújvárosi Acélbikák 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
MOL 202 2017.01.23 hétfő 18:30 DVTK Jegesmedvék - Dunarea Galati 12:1 (6:1, 2:0, 4:0)
MOL 204 2017.01.27 péntek 19:00 Sport Club Csíkszereda - HK Beograd 5:3 (1:2, 3:1, 1:0)
MOL 205 2017.01.28 szombat 18:00 Dunarea Galati - HK Beograd 2:6 (1:0, 1:2, 0:4)
MOL 207 2017.01.30 hétfő 18:00 Debreceni HK - UTE 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
MOL 209 2017.01.30 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - Ferencvárosi TC 5:4 hu. (2:1, 2:1, 0:2, 1:0)
MOL 206 2017.01.30 hétfő 18:30 ASC Corona Brasov - HK Beograd 6:2 (2:0, 4:0, 0:2)
MOL 208 2017.01.30 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
MOL 210 2017.02.01 szerda 19:30 Dunaújvárosi Acélbikák - DVTK Jegesmedvék 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
MOL 211 2017.02.02 csütörtök 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 5:7 (2:2, 1:2, 2:3)
MOL 213 2017.02.02 csütörtök 19:00 Ferencvárosi TC - UTE 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
MOL 214 2017.02.03 péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék - Fehérvári Titánok 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
MOL 212 2017.02.03 péntek 19:00 MAC Budapest - HK Beograd 8:2 (2:1, 1:1, 5:0)
MOL 215 2017.02.04 szombat 18:00 Dunarea Galati - Debreceni HK 6:5 hu. (2:0, 1:1, 2:4, 1:0)
MOL 216 2017.02.04 szombat 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - HK Beograd 8:3 (4:0, 3:0, 1:3)
MOL 220 2017.02.05 vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok - Dunaújvárosi Acélbikák 6:5 hu. (3:1, 2:2, 0:2, 1:0)
MOL 217 2017.02.05 vasárnap 18:00 Sport Club Csíkszereda - Debreceni HK 4:5 bü. (3:2, 0:0, 1:2, 0:0, 0:1)
MOL 219 2017.02.05 vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 5:7 (1:4, 3:3, 1:0)
MOL 218 2017.02.05 vasárnap 18:30 UTE - MAC Budapest 2:6 (0:3, 2:2, 0:1)
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 223 2017.02.14 kedd 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) - 0:1
MOL 224 2017.02.14 kedd 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 6:3 (2:2, 3:0, 1:1) - 1:0
MOL 221 2017.02.14 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 4:5 (3:2, 0:2, 1:1) - 0:1
MOL 222 2017.02.14 kedd 19:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 7:1 (1:1, 5:0, 1:0) - 1:0
MOL 228 2017.02.15 szerda 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) - 1:1
MOL 225 2017.02.16 csütörtök 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) - 2:0
MOL 227 2017.02.16 csütörtök 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) - 2:0
MOL 226 2017.02.16 csütörtök 18:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest 2:3 hu. (2:1, 0:1, 0:0, 0:1) - 0:2
MOL 229 2017.02.18 szombat 18:00 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) - 1:2
MOL 232 2017.02.18 szombat 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) - 1:2
MOL 230 2017.02.18 szombat 19:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 2:3 bü. (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) - 2:1
MOL 231 2017.02.18 szombat 19:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 9:4 (3:3, 3:1, 3:0) - 1:2
MOL 236 2017.02.19 vasárnap 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 7:4 (1:3, 3:0, 3:1) - 2:2
MOL 233 2017.02.20 hétfő 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) - 2:2
MOL 235 2017.02.20 hétfő 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) - 2:2
MOL 234 2017.02.20 hétfő 18:30 Fehérvári Titánok - MAC Budapest 3:4 hu. (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) - 1:3
MOL 239 2017.02.22 szerda 18:00 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 4:3 (2:2, 0:1, 2:0) - 3:2
MOL 240 2017.02.22 szerda 18:00 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 6:1 (4:0, 2:0, 0:1) - 3:2
MOL 237 2017.02.22 szerda 18:30 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 0:3 (0:1, 0:1, 0:1) - 2:3
MOL 238 2017.02.22 szerda 19:00 MAC Budapest - Fehérvári Titánok 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) - 4:1
MOL 241 2017.02.24 péntek 18:00 Ferencvárosi TC - DVTK Jegesmedvék 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) - 3:3
MOL 243 2017.02.24 péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák - UTE 5:4 bü. (0:1, 1:1, 3:2, 0:0, 1:0) - 3:3
MOL 244 2017.02.24 péntek 18:30 ASC Corona Brasov - Debreceni HK 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) - 3:3
MOL 245 2017.02.26 vasárnap 18:00 DVTK Jegesmedvék - Ferencvárosi TC 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) - 4:3
MOL 247 2017.02.26 vasárnap 18:30 UTE - Dunaújvárosi Acélbikák 3:2 hu. (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) - 4:3
MOL 248 2017.02.26 vasárnap 18:30 Debreceni HK - ASC Corona Brasov 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) - 4:3
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 249 2017.02.28 kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék - UTE 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) - 0:1
MOL 250 2017.02.28 kedd 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK 6:1 (1:1, 3:0, 2:0) - 1:0
MOL 252 2017.03.02 csütörtök 18:00 Debreceni HK - MAC Budapest 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) - 0:2
MOL 251 2017.03.02 csütörtök 19:00 UTE - DVTK Jegesmedvék 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) - 1:1
MOL 253 2017.03.04 szombat 18:00 DVTK Jegesmedvék - UTE 4:2 (1:0, 2:2, 1:0) - 2:1
MOL 254 2017.03.04 szombat 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK 7:2 (2:0, 1:0, 4:2) - 3:0
MOL 255 2017.03.06 hétfő 18:00 UTE - DVTK Jegesmedvék 2:5 (2:1, 0:2, 0:2) - 1:3
MOL 256 2017.03.06 hétfő 18:00 Debreceni HK - MAC Budapest 4:2 (0:0, 1:2, 3:0) - 1:3
MOL 257 2017.03.08 szerda 18:30 DVTK Jegesmedvék - UTE 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) - 4:1
MOL 258 2017.03.08 szerda 19:00 MAC Budapest - Debreceni HK 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) - 4:1
 
 
SORSZÁM DÁTUM IDŐ HAZAI - VENDÉG EREDMÉNY (HELYSZÍN) VIDEÓ
MOL 263 2017.03.14 kedd 17:00 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 5:4 hu. (1:1, 2:1, 1:2, 1:0) - 1:0
MOL 264 2017.03.16 csütörtök 19:45 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 3:0 (2:0, 1:0, 0:0) - 1:1
MOL 265 2017.03.18 szombat 19:00 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 4:3 (2:0, 1:0, 1:3) - 2:1
MOL 266 2017.03.20 hétfő 18:00 MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék 3:4 (1:2, 0:0, 2:2) - 1:3
MOL 267 2017.03.22 szerda 17:00 DVTK Jegesmedvék - MAC Budapest 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) - 4:1